Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı Belediyesi asfalt sezonunu açtı

Ağrı Belediyesi asfalt sezonunu açtı

Ağrı Belediyesi Hürriyet mahallesinde asfalt serim işlemlerine başladı. Çalışmalar Lise Caddesinden Belediye Başkan vekili Musa Işın’ın katılımıyla başladı.

Asfalt sezonunu açan Işın ” Bugün burada 2017 asfalt çalışmalarını başlatmış bulunuyoruz. Bu yıl asfalt mevsimi bitene kadar asfalt yapacağız. Artık bu 60 kilometremi olur 70 kilometremi olur bilemiyorum ama bizim çalışmalarımız son güne kadar devam edecek. Bizim amacımız Ağrı’yı çöpten, pislikten ve çamurdan kurtarmak. Ağrı’yı modern bir şehir haline getirmek için gayret gösteriyoruz. “dedi.

Asfalt çalışmalarının yanı sıra peyzaj ve parke taşı çalışmasıda yaptıklarını belirten Işın ” Parke taşı çalışmalarımız  sokaklarımızda devam ediyor aynı zamanda peyzaj çalışmalarımızda sürmekte. Göreve geldiğimizden beri halkımıza vaad ettiğimiz bütün projelerimizi ihaleye çıkardık, yapımına başlananlarda var. Ağrı’yı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz.”

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Doğubayazıt AK Parti İlçe Başkanlığına Mustafa Konyar Atandı

Ak Parti’nin Doğubayazıt İlçe Başkanlığından istifa eden Nebahat Öner’in yerine, Doğubayazıt’ın sevilen simalarından biri olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir