Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı’da Abdurrahman Önül Rüzgarı

Ağrı’da Abdurrahman Önül Rüzgarı

Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın’ın talimatıyla Ramazan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Ağrı’da gerçekleştirdiği değişim projeleri ile birlikte sosyal faaliyetlere de önem veren Işın, gerçekleşen 3.üncü ilahi konseri ile vatandaştan tam not aldı.

Bayburt’lu İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül, birbirinden güzel ilahilerini seslendirmesinin ardından, Böyle bir günde kendisini Ağrı’lı vatandaşlarla buluşturan Belediye Başkan Vekili Musa Işın’a teşekkür etti.

Konser sonunda konuşan Işın “ Bizler hanım kardeşlerimizi çok önemsiyor ve çok seviyoruz, geçen sene 15 temmuzdan itibaren 1 ay boyunca demokrasi nöbeti tuttunuz, bunu unutacak değiliz. Bizler size ne kadar hizmet etsek azdır, siz her türlü hizmete layıksınız. Bizlerin bu insanlara hizmetimiz bir vicdani borçtur bir imani borçtur. 15 Temmuz yaklaşıyor, 1 hafta daha hükümet konağının önünde beraber olacağız.”dedi.

Belediyede yapımına devam edilen projeler hakkında konuşan Işın “ Hanım kardeşlerimiz ve gençlerimiz için mahallelerimizde Aile destek merkezleri ve gençlik merkezleri yaptık. Ayrıca çocuklarımız için her mahallede kreş açıyoruz. Bu sene Ağrı’nın yarısına doğalgaz geliyor. Yollarımızı asfaltlıyoruz. Sizi İnşallah çöplükten pislikten kurtaracağız. Tam 27 projeyi hayata geçiriyoruz.Allah beni size karşı mahcup etmesin. Benim için en büyük ödül sizin duanızdır”diye konuştu.

Konser sonunda Işın, Abdurrahman Önül’e plaket takdim edip teşekkür etti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi Hamur-Tutak karayolu istikametinde hareket halinde olan 35 AJ 7698 plakalı …