Murat Hançer’den Prof. Dr. Mehmet Teyfur’a ziyaret

Murat Hançer’den Prof. Dr. Mehmet Teyfur’a ziyaret

Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi

ABONE OL
8 Eylül 2022 10:46
Murat Hançer’den Prof. Dr. Mehmet Teyfur’a ziyaret
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Hançer,  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Teyfur’u ziyaret etti.

2017 yılında İbrahim Çeçen Üniveristesi’nde göreve başlayan Prof. Dr. Mehmet Teyfur bir çok başarılı çalışmalar yapmış, göreve geldiği günden itibaren Ağrı için en güzel çalışmaları hayata geçirmiştir. İbrahim Çeçen Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda yaptığı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Teyfur “Göreve geldiğimiz günden itibaren Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut öncülüğünde Meslek yüksek okulunda şu ana kadar 17 Bölümden 13 bölümü faaliyete geçirerek bunlardan başlıca olan Uzaktan Eğitimle ilgili Bilgisayar Operatörlüğü altyapısı kurulmuştur. Türkiye’de üç yerde olan ve önümüzdeki yıl başlayacak olan Rüzgar Enerjisi Paneli ile alakalı üç hocamız eğitim aldı bunun altyapısı var, Serka’ya proje yaparak bunu hayata geçireceğiz. Ayrıca Yönetim ve Organizasyon – Elektrik ve Enerji – elektronik ve otomasyon – El Sanatları Makine ve Metal Teknolojileri Diş Ticaret – Tasarım Muhasebe ve Vergi – Çevre Koruma Teknolojileri – Bilgisayar Kullanımı – Bilgisayar Teknolojileri bölümü – Mülkiyet koruma ve Güvenlik – Elektrik ve Enerji ve benzeri 17 Bölümden 13 Bölümü hayata geçirmiş durumdayız. Tabi bunları da Uygulamalı olarak yapmaktayız, Yüksek okul demek şuanda Türkiye’nin Temele taşıdır. Bunları yaparken tabi Rektörümüz Sayın Abdulhalik Karabulutun Büyük Özverisi ve desteğiyle gerçekleştirdik. Bu projelerimizi ve okulumuzu daha da ileriye götüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

Murat Hançer’de misafirperverliğinden dolayı Prof. Dr. Mehmet Teyfur’a teşekkür etti.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi