Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali’den Kurban Bayramı Mesajı

Vali’den Kurban Bayramı Mesajı

Ağrı Valisi Musa Işın, bayramın, toplumdaki birlik ve beraberliği ve kardeşliği daim kılmasını ve Türkiyeye huzur getirmesi dileğiyle vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.
Işın, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, bayramlarda kardeşliğin ve millet olma şuurunun pekiştiğini belirterek, Kurban Bayramının birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni etti.
Kurban Bayramında paylaşma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığını anımsatan Işın, dini ve milli duygularımızın zirveye çıktığı bu günlerde sıkıntı ve kaygılarımızdan uzaklaşarak, sevginin, rahmetin, bolluk ve bereketin hakim olduğu bir havayı hep birlikte teneffüs etmeyi umut ettiğini ifade etti.
Işın, Kurban Bayramının paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu günler olarak en iyi şekilde değerlendirilmesini isteyerek, şunları kaydetti:
Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan günlerdir. Manevi duyguların zirveye çıktığı bu günlerde fakiri, kimsesizi, yetimi, öksüzü ve yaşlıyı her zaman bağrına basmış bir toplumun fertleri olarak, yardımsever halkımızın, kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklar ile ilgiye muhtaç yaşlılarımızdan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceğine inanıyorum. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allahtan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. Bayramın birlik beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılması ve ülkemize huzur getirmesi dileğiyle bütün hemşehrilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ağrı 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçim Sonuçları

Ağrı’da seçim sonuçları neticesinde 3 HDP – 1 AK Parti Milletvekili çıkardı. Kesin olmayan sonuçlara …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir