Ana Sayfa / GÜNDEM / Ağrı KHB’den Yeni Bir Hizmet Daha

Ağrı KHB’den Yeni Bir Hizmet Daha

Patnos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ağrı merkeze 80 km mesafede ve 150.000-200.000 nüfusluk bir toplum alanına hizmet veren Patnos ilçesinde Patnos Devlet Hastanesine bağlı ADSM ek binasında 8 Diş Hekimi ve diğer yardımcı personelleri ve Yönetici kadrosuyla hizmet vermektedir.

Binanın yapımına 2013 yılı Haziran ayında başlanmış ve 2014 yılı Aralık ayında yapımı bitmiştir. 30 Nisan 2015 tarihinde de geçici kabûlü gerçekleşmiştir.

 

Bina idaresinin ve diş hizmeti verecek personellerin eski hastaneden yeni binaya taşınma tarihi: 23.10.2015 dir. Bu tarihten itibaren halkımıza Patnos merkezdeki yeni ADSM binasında hizmet verilmektedir.

Polikliniklerimize kuruluşundan itibaren toplam hasta müracaat etmiş olup günlük hasta sayısı ortalama 200 civarındadır.

Diğer genel diş tedavileri olarak; kanal tedavisi , normal dolgu ,fissür dolgusu ,flor uygulamaları , diş temizliği, ışınlı kompozit dolgu, süt dişi dolguları yapılmaktadır.

Diş hizmetlerinde kaliteye götürecek olan Panaromik röntgen ve Periapikal röntgen cihazlarımız mevcut olup, hastalarımıza röntgen çekimleri yapılmaktadır.

Ayrıca Merkezi’mizde hafta içi her gün saat 17.00-19.00 arasında MESAİ DIŞI HİZMETİ ve hafta sonu dahil her gün saat 24.00 a kadar ACİL DİŞ POLİKLİNİĞİMİZ hizmet vermeye başlamıştır.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …