Ana Sayfa / GÜNDEM / YILDIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLADI

YILDIZLAR FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLADI

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı Spor Genel Müdürlüğü okul sporları faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen okullar arası yıldız kız-erkek Futsal İl Birinciliği müsabakaları başladı.

15 Nisan Spor Salonunda yapılan müsabakalarda 5 kız takımı, 12 erkek okul takımı olmak üzere toplamda 17 okuldan 180 sporcu mücadele edecek. Günün ilk müsabakalarını Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak beden eğitimi öğretmenleri ile birlikte izledi. İlk müsabakada Alpaslan Orta Okulu ile Bilgi Koleji Orta Okulu karşılaştı.  Alpaslan Orta Okulu rakibini 12-1’lik skor ile geçerek müsabakalara iyi bir başlangıç yaptı.

Kız grubunda ise Şehit Korgeneral İsmail Selen Orta Okulu Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu ile karşılaştı. Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu rakibini 2-0’lık skor ile geçmeyi başardı. Final müsabakaları 8 Aralık 2016 ‘da oynanacak.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Bahar Şenliği Coşkusu Başladı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) COVID-19 Pandemisi nedeniyle ara verilen geleneksel bahar şenliği, yeniden start …