Ana Sayfa / GÜNDEM / Validen Ramazan Taşdemir’e ziyaret

Validen Ramazan Taşdemir’e ziyaret

Ağrı’nın Diyadin ilçesine bağlı Günbuldu köyünde, 9 Ekim günü elektrik teline kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve elleri kesilen 17 yaşındaki Ramazan Taşdemir’i ziyaret eden Ağrı Valisi Süleyman Elban geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi süren Taşdemir için Türkiye’nin dört bir tarafından yardım eli uzandı. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya da, Ramazan Taşdemir’in her türlü tedavi masraflarının bakanlıklar tarafından karşılanacağını ve kesilen elleri yerine takılacak protezlerin de yine kendileri tarafından temin edilerek ailenin tüm ihtiyaçları belirlenerek destek olunacağını açıkladı.
Erzurum’a gelerek çoban Ramazan Taşdemir’in hastane odasında ziyaret eden Vali Süleyman Elban, “Taşdemir ailesinin ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekli çalışmalar başlatıldı. Ülkemizin dört bir yanından vatandaşlarımız Taşdemir ailesine destek olmak için yoğun çaba göstermektedirler. Halkımıza Ramazan Taşdemir’e yardım etmek için göstermiş oldukları yoğun ilgiden ve duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …