Vali Varol, Koltuğunu Çocuklara Devretti

Vali Varol, Koltuğunu Çocuklara Devretti

ABONE OL
23 Nisan 2022 15:29
Vali Varol, Koltuğunu Çocuklara Devretti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Valimiz Dr. Osman Varol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Şeref Saraçoğlu İlkokulu öğrencisi Rabia Zehra Aydın’a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir heyet, Valimiz Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret etti.

Vali Varol, ziyarette makam koltuğunu Şeref Saraçoğlu İlkokulu öğrencisi Rabia Zehra Aydın’a devretti.

Vali Varol, devir sırasında yaptığı konuşmada “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nızı kutluyorum. Sizleri bugün burada ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.” dedi.

Vali Varol’un makam koltuğunu devrettiği Rabia Zehra Aydın: “Sayın Valim, bu makamı temsil etme mutluluğunu bizlere yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Yine arkadaşlarım adına tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; barış, mutluluk ve neşe dolu günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Rabia Zehra Aydın, Valilik Makamına temsili olarak geçmesinin ardından, Ağrı Vali Yardımcısı İbrahim Şenkon, Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’ı telefonla arayarak talimatlar verdi.

Rabia Zehra Aydın, Ağrı Vali Yardımcısı İbrahim Şenkon’a okulun çevre düzenlemesinin yapılması, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’e okulların çevresinde alınan güvenlik önlemlerinin arttırılması, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’a ise Şeref Saraçoğlu İlkokuluna kapalı spor salonu yapılması noktasında ilgili kurumlarla iş birliği yapılması talimatlarını vererek talimatlar hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Ziyarette bulunan çocuklarımız ve öğretmenlerimizle bir süre sohbet ederek evlatlarımızın gelecek hedefleri hakkında detaylı bilgi alan Vali Varol, çeşitli hediyeler verdiği çocuklarımızla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

 

 

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi