Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Işın : Bu ülkeye ihanet edenler bedelini canlarıyla ödeyecektir

Vali Işın : Bu ülkeye ihanet edenler bedelini canlarıyla ödeyecektir

Ağrı Valisi Musa Işın Hamur İlçe Jandarma Karakolunu ziyaret ederek askerlerle birlikte iftarını açtı. İftardan sonra konuşan Işın ” Devletimiz, Mehmetçiğimiz tepelerinde. Başını kaldıran imha ediliyor. Bu ülkeye ihanet edenler bedelini canlarıyla ödeyecektir.  Bunları saha sürenlerde kandilde her türlü pisliği rezaleti işliyorlar.”dedi.

Hamur İlçe Jandarma Karakolunda düzenlenen İftar programına Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, İl Jandarma Komutanı Coşkun Sel, askeri yetkililer ve askerler katıldı.

Vali Işın ” Hazreti Peygamberi kendimize rehber edinirsek, terörist başının arkasından gitmeyiz. Biz Ahmedi Hani hazretlerinin peşinden gidersek, onların torunları olarak, çocukları olarak o yolda gidersek biz teröre aman vermeyiz.Biz eşkiyayı, haydutu teröristi kendimize önder etmeyiz. Hainlerin arkasından gidilir mi, gidilmez. Namussuzların, arsızların, uğursuzların, katillerin arkasından gidilmez. Biz Hazreti Peygamberden başka kimseyi kendimize rehber yapmamalıyız. Yaparsak helak oluruz. Terör örgütünün bir tek amacı vardır, önce dinsizleştirmek, sonrada vatanını elinden almaktır. Bunu unutmayalım, kulağımıza küpe yapalım. Ancak şimdi bu imkanları kalmadı Allah’a şükür. Devletimiz, Mehmetçiğimiz tepelerinde. Başını kaldıran imha ediliyor. Bu ülkeye ihanet edenler bedelini canlarıyla ödeyecektir.  Bunları saha sürenlerde kandilde her türlü pisliği rezaleti işliyorlar. Fakir fukaranın çocuğunu alıp kandırıyorlar sonrada götürüyorlar.”

İftar sonunda askerlerle bir süre sohbet eden Işın daha sonra karakoldan ayrıldı.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Çelebi 600 Milletvekilini Ağrı’ya Davet Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisinde 2019 Yılı Bütçe Görüşmeleri kapsamında AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir