Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Işın, Sahuru Özel Hareket Polisleriyle Yaptı.

Vali Işın, Sahuru Özel Hareket Polisleriyle Yaptı.

AĞRI Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, sahuru Ağrı Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli polislerle yaptı.

Vali Işın’a sahur’da İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Ağrı Vali Yardımcısı Ejder Demir ve ATSO Başkanı Saim Alpaslan eşlik etti. Tüm polislerle tek tokalaştıktan sonra özel harekat şube müdürlüğünde kurulan sahur sofrasında yapılan dua ile birlikte polislerle sahur yaptı.

Sahur sonrası açıklamalarda bulunan Vali Musa Işın ” Biz bugün bu bölgede çok kutsal bir emaneti omuzlarımıza almış bulunuyoruz. Bu bölgede hizmet etmenin sorumluluğu, hasenati ve sevabı çok çok fazladır. Bugün memleketimizin esas mahalli burasıdır. Bu bölgedir, Ağrı’dır. Eğer biz buraları sağlam tutarsak, ülkemizin diğer taraflarınıda sağlam tutmuş oluruz. Onun için mukaddes bir görev yapıyoruz. Ne mutlu bize ki biz burada, Ağrı’da görev yapıyoruz. Batıda ayaklarımızı uzatıp keyfimizi yaşamak yerine, burada vatanımızı savunmak İnsanlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, ülke bütünlüğünü muhafaza etmek, canımızı hainlerin kahpe kurşunlarına siper etmek gibi bir ulvi vazifeyle görevlendirilmişiz.”dedi.
Bu bölgede görev yapmanın diğer bölgelere göre görev yapmaktan daha hayırlı ve daha sevap olduğunu vurgulayan Işın ; Biz burada görevli olduğumuz için rabbimize hamd ediyoruz. Kutsal değerlerimiz bizim için olmazsa olmaz şeylerdir. Biz bunları kaybettiğimiz takdirde zaten bizim yaşama imkanımız olmayacaktır. Bugün bizim bu kutsal değerlerimiz bir saldırı altındadır. Biz bu hainlere fırsat vermedik bu güne kadar, bundan sonrada vermeyeceğiz.”dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Diyadin Tarıma Dayalı İhtisas (Sera) OSB’nin Alt Yapı Yapım İşi Protokolü İmzalandı

“Diyadin Tarıma Dayalı İhtisas (Sera) Organize Sanayi Bölgesi Alt Yapı Yapım İşi” Protokolü İmza Töreni …