Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Işın, kız öğrencileri yurtlarında ziyaret etti.

Vali Işın, kız öğrencileri yurtlarında ziyaret etti.

 Ağrı Vali Musa Işın, “Pansiyonum Güzel Evim” projesi kapsamında Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencileri ziyaret etti.   thumbnail_img_1744 thumbnail_img_1737 thumbnail_img_1706 thumbnail_1

  Ağrı Valiliğinin desteğiyle ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen  “Pansiyonum Güzel Evim” projesi kapsamında, YBO ve pansiyonları ziyaret ederek öğrenci istek ve talepleri dinleniyor. Vali Musa Işın, bu defa Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan kız öğrencileri ziyaret ederek kız öğrencilerle sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu ve okul yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyarette Vali Işın, kız öğrencilerin sorunlarını dinledi. Kız öğrencilere nasihatlarda bulunan Vali Işın, “Her zaman sizin yanınızdayım. Size kapım her zaman açıktır. Ne zaman isterseniz gelin ama okulunuzu bitirin ve devletinize, milletinize ve kendinize faydanız olsun” dedi. 

  Vali Işın, daha sonra kız öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi hediye etti. Öğrencilerin istediği üzerine kitaplarını imzalayan Vali Işın, kız öğrencilerle fotoğraf çektirmesinin ardından pansiyondan ayrıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.