Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban’dan, Kurban Bayramı Ziyaretleri

Vali Elban’dan, Kurban Bayramı Ziyaretleri

Bayram namazını Ağrı Merkez Camii`nde kılan Vali Elban, namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaşarak, Kurban Bayramlarını tebrik etti.
Daha sonra Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığı’nı ziyaret eden Vali Elban,  burada tören mangası tarafından karşılandıktan sonra  görevli askerlerimiz ile tek tek bayramlaşarak, Kurban Bayramlarını kutladı.
Vali Elban, bayram ziyaretleri kapsamında daha sonra Huzurevi sakinleri ve sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya geldi. Bayramın ilk gününde yalnız bırakmadığı çocuklarla ve huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenerek bir süre onlarla sohbet eden ve hoş vakitler geçiren Vali Elban, çocukların bayramlarını tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.
Huzurevi ziyaretinin ardından Vali Elban, Polis Özel Harekat Şube Müdürlüğü ziyaret ederek, Ülkemizin ve Ağrı İlimizin güvenliğini sağlayan kahraman güvenlik güçlerimiz ile bayramlaştı.
Vali Elban, Kurban Bayramı dolayısıyla Öğretmen Evinde Valiliğimizce düzenlenen bayramlaşma töreninde Ağrılı vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Valimiz Sayın Süleyman Elban, Ak parti Milletvekili Ekrem Çelebi, Cumhuriyet Başsavcı V. Fazıl Kandemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi Muhtarlar günü dolayısıyla mesaj yayınladı

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi “Muhtarların ve muhtarlık müessesesinin tarihsel bağlarının korunması, karşılaştıkları sorun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir