Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban’dan Eleşkirt’e Ziyaret

Vali Elban’dan Eleşkirt’e Ziyaret

Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Süleyman Elban Eleşkirt’te bir dizi incelemeler ve ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyarette Vali Elban’a Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Jandarma komutanı Albay Gökhan Şahin, İl özel idaresi genel sekreteri Erhan Tenekeci ile birlikte  Eleşkirt Kaymakamlığını ziyaret etti.
Vali Elban’ı, Kaymakam Recep Öztürk, Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Tabur Komutanı  Yarbay Murat Alankaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Büyükhan, Yücekapı belediye başkanı İlhami Zeyrek , Yayladüzü Belediye Başkanı Selahattin Aysu, Tahir belediye başkanı Cemal Seferoğulları , İlçedeki kurum ve kuruluşların müdürleri tarafından karşılandı.

Kaymakamlığın ardından Belediye başkanlığında Sebahattin Sarı’yı ziyaret eden Vali Elban oradan İlçe emniyet Amiri Recep Kartal’ı ziyaret etti. İlçe Jandarma Komutanlığında Binbaşı Mehmet Büyükhan’ı da ziyaret eden Elban birifing aldı.

Aylık olağan toplantılarını Eleşkirt ilçesinde gerçekleştiren İl genel meclis üyeleri ile birlikte bir restorant’ta bir araya gelen Vali Elban yaptığı konuşmada “Bugün il genel meclis üyelerininin olağan toplantısı Eleşkirt ilçesinde gerçekleşti. Bundan sonra inşallah her ay bir ilçemizde yapmayı planlıyoruz. Hem ilçelerimizin sıkıntılarını yerinde görürüz hemde gittiğimiz ilçelerde program dışında bazı çalışmalar yapmaya sebep oluruz.”dedi.

Vali Elban genel meclis toplantılarının ilkinin gerçekleştiği Eleşkirt’e Dolutaş köyünün su sorununu giderme sözü verdi ardından ilçe özel idaresine ise bir damperli kamyon vereceğini söyledi. Vali Elban’ın son olarak ise Eleşkirt ilçesinde pasif durumda olan kayak tesislerinde incelemelerde bulunmasının ardından ilçeden ayrıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Otobüsü Kaza Yaptı : 1 Ölü 27 Yaralı

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde yolcu otobüsünün kaza yapan tıra çarptıktan sonra devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, …