Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban, şehit yakınları ve gaziler ile yemekte buluştu

Vali Elban, şehit yakınları ve gaziler ile yemekte buluştu

Ağrı’da da şehit aileleri ve gaziler için kentteki bir restoranda program gerçekleştirildi. Ağrı Valisi Süleyman Elban, yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerine programa katıldıklarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Elban, “Sizlerin bu memleket ve vatan için mukaddesatımız için yaptığınız fedakarlıkları anlatmak her halde çok güç olsa. Bunun farkında ve bilincinde olarak tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Programa Vali Elban’ın yanı sıra Vali yardımcıları Ejder Demir ile Kamil Aksoy, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Abdulhalik Karabulut, 12. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca, İl Müftüsü İbrahim Gemicive Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan, gaziler ile şehit yakınları katıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …