Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban, Patnos İlçesini ziyaret etti

Vali Elban, Patnos İlçesini ziyaret etti

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Patnos İlçesini ziyaret ederek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

 

Hükümet Konağında İlçe Kaymakamı Engin Yalçın ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Vali Elban, Kaymakamlık makamına geçerek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinden sonra 3. Jandarma Komando Alay Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, Garnizon Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Elban, şeref defterini imzaladıktan sonra ilgililerden brifing aldı.

 

Daha sonra Patnos Belediyesine geçen Vali Elban, Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay ve belediye çalışanları tarafından karşılandı. Başkanlık şeref defterini imzalayan Vali Elban, Belediye Başkanı Akbay ile belediyenin çalışmaları hakkında bir süre görüştü.

 

Vali Elban, son olarak Patnos Adliyesi’ni geçerek Cumhuriyet Başsavcısı Tahir Özgenç’i makamında ziyaret etti.Patnos ziyaretinde Vali Elban’a Defterdar Mehmet Tural, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan Şahin de eşlik etti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …