Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban, Doğubayazıt’ta İftarda Vatandaşlarla Buluştu.

Vali Elban, Doğubayazıt’ta İftarda Vatandaşlarla Buluştu.

Vali Elban, Doğubayazıt’ta İftarda Vatandaşlarla Buluştu.

Valimiz Sayın Süleyman Elban, Ramazan Ayı’nın maneviyatını bugün Doğubayazıt ilçesinde vatandaşlarımız ile iftar sofrasında paylaştı.

Vali Elban Doğubayazıt programında Çetenli Köyüne ziyarette bulundu. Vali Elban’ı Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Uluş Akhan ve diğer protokol üyeleri karşıladı.

Doğubayazıt ilçesine bağlı Çetenli Köyünü ziyaret eden Vali Elban, köy sakinleri ile bir süre sohbet edip, onların ihtiyaçlarını, taleplerini ve sorunlarını dinleyerek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Vali Elban, Daha sonra iftar programında Doğubayazıt ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Düzenlenen iftar programında bir konuşma yapan Vali Elban,“Ramazan’ın bu son günlerinde sizlerle aynı iftar sofrasında olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Ramazan Ayı vesilesiyle bereketin, huzurun, barışın ve kardeşliğin zirveye çıktığı bugünlerde sizlerle aynı havayı teneffüs etmek, kardeşliğimizi ve birliğimizi bir kez daha vurgulamak için hep beraber aynı sofradayız. Ramazan Ayı’nın bu güzelliğini inşallah önümüzdeki dönemlerde de hep beraber güzel günler ve güzel yarınlar yaşamamıza vesile olur diyorum. Rabbim tutmuş olduğunuz orucunuzu ve ibadetleri makbul eylesin ve birkaç gün sonra erişeceğimiz Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Vali Elban, iftar yemeğinden sonra Doğubayazıt İnegöl Caddesinde vatandaşlarla bir araya gelerek çay içip sohbet etti.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Ağrı Valisi kadınlara iş ortamı yaratmaya devam ediyor

Valiliğimiz ve Belediyemiz işbirliği ile Ağrılı kadınlar üretime teşvik ediliyor. Kadınlarımız ilimize özgü sebzelerden Turşu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir