Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban, Bayram ziyaretlerine ilçelerde devam ediyor.

Vali Elban, Bayram ziyaretlerine ilçelerde devam ediyor.

Ağrı Valisi Süleyman Elban Kurban bayramının 2’nci günü Taşlıçay, Diyadin ve Doğubayazıt ilçelerinde bayram ziyaretlerinde bulundu.

Murat Karakolu ile başlayan ziyaretler Taşlıçay’da vatandaşlar, İlçe Emniyet müdürlüğü ve İlçe jandarma komutanlığı ile devam etti. Buradan Diyadin ilçesinde bulunan Ulukent Jandarma karakolunu ziyaret eden Vali Elban askerlerle bir süre sohbet edip bölgenin durumu hakkında bilgi aldı. Diyadin İlçe Jandarma komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünüde ziyaret eden Elban burada personel ile bayramlaşıp  ardından ilçe merkezinde vatandaşlar ile bayramlaştı. Buradan Doğubayazıt İlçe Emniyet müdürlüğüne geçen Vali Elban, polislerle bayramlaştıktan sonra, İlçe Jandarma Komutanlığındaki askerlerle bayramlaştı. Doğubayazıt ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Elban, bayramlaşmanın ardından İlçe giriş ve çıkışında kontrolü sağlayan güvenlik noktasındaki Polislerle bayramlaştı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …