Ana Sayfa / GÜNDEM / Vali Elban Bayram öncesi trafik noktalarını ziyaret etti.

Vali Elban Bayram öncesi trafik noktalarını ziyaret etti.

Valimiz Sayın Süleyman Elban, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi polis ve jandarma trafik uygulama noktalarını ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

Trafik tedbirlerinin yerinde denetlenmesi ve yaşanabilecek sıkıntılara anında müdahale edilebilmesi amacıyla ekiplerin bayram boyunca sahada olacaklarını aktaran Vali Elban, ülke genelinde olduğu gibi Ağrı’da da trafik tedbirlerinin eksiksiz bir şekilde alındığını söyledi.

Gerçekleştirdiği denetimlerde uygulama noktasından geçen vatandaşlarla da sohbet eden Elban, vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayarak İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan Sürücü Seyahat Karnesi hakkında sürücülere ve çocuklara bilgi verdi.

Çocuklardan anne/babalarının karnelerini doldurmalarını isteyen Elban, bayram süresince trafik ekiplerinin aileleriyle seyahat eden çocuklara Trafik Karnesi dağıtacaklarını, çocukların ise anne ve babalarının sürüşlerini bu karnelere değerlendireceklerini ifade ederek sürücülere trafik kurallarına riayet etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı’da Uyuşturucu ve Dolandırıcı Operasyonu

BASIN BÜLTENİ   Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce İl Merkezinde uyuşturucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir