Vali Elban Bayram öncesi trafik noktalarını ziyaret etti.

Vali Elban Bayram öncesi trafik noktalarını ziyaret etti.

ABONE OL
3 Haziran 2019 18:11
Vali Elban Bayram öncesi trafik noktalarını ziyaret etti.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Valimiz Sayın Süleyman Elban, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi polis ve jandarma trafik uygulama noktalarını ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

Trafik tedbirlerinin yerinde denetlenmesi ve yaşanabilecek sıkıntılara anında müdahale edilebilmesi amacıyla ekiplerin bayram boyunca sahada olacaklarını aktaran Vali Elban, ülke genelinde olduğu gibi Ağrı’da da trafik tedbirlerinin eksiksiz bir şekilde alındığını söyledi.

Gerçekleştirdiği denetimlerde uygulama noktasından geçen vatandaşlarla da sohbet eden Elban, vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayarak İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan Sürücü Seyahat Karnesi hakkında sürücülere ve çocuklara bilgi verdi.

Çocuklardan anne/babalarının karnelerini doldurmalarını isteyen Elban, bayram süresince trafik ekiplerinin aileleriyle seyahat eden çocuklara Trafik Karnesi dağıtacaklarını, çocukların ise anne ve babalarının sürüşlerini bu karnelere değerlendireceklerini ifade ederek sürücülere trafik kurallarına riayet etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi