Vali Dr. Osman VAROL’un, Ramazan Bayramı Mesajı

Vali Dr. Osman VAROL’un, Ramazan Bayramı Mesajı

ABONE OL
20 Nisan 2023 23:19
Vali Dr. Osman VAROL’un, Ramazan Bayramı Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Valimiz Dr. Osman VAROL, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Valimiz, “Sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplumsal dayanışma ve birliğimizin temel taşlarından olan bayramlarımız, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olduğundan, hepimiz için büyük anlam taşımaktadır. Ramazan Bayramı’nın manevi iklimi de, sevgi ve saygı bağlarımızı güçlendirir, atalarımızdan bize miras kalan üstün değerlerimizi ebedi kılar.

Dayanışma gibi yüce bir duygunun tezahür ettiği bu kutsal günlerde, bizleri bir arada tutan değerleri yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz.

Deprem felaketi dolayısıyla yaşadığımız büyük acılardan dolayı bu Ramazan Bayramı’nı yüreklerimiz hüzünlü bir şekilde yaşayacağız. Rabbimden, ülkemize ve insanlığa böyle büyük acılar bir daha yaşatmamasını niyaz ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle; sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun arttığı bu mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli Ağrılı hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi