Ana Sayfa / GÜNDEM / VALİ AMCA TEŞEKKÜRLER 

VALİ AMCA TEŞEKKÜRLER 

Ütopya Çocuk ve Yetişkin festivali Ağrı’da gerçekleşti. 3 seans olarak gerçekleşen etkinliğin giriş ücreti yetişkinler için 15 TL, öğrenciler içinse 10 TL’ydı.

Yapılan gösteriler, Magic Show, Palyaço,  Jonglör, Dans Gösterileri, Sihirli Baloncuklar, Eğitimli hayvanlar, Dev Uzun Adam, Joy Workout Show, Tahta Bacak, Komedi Sihirbaz, Sevimli Kuklalar, Akordiyon, Komedyen Palyaço, Akrobatlar Show ve sürpriz Showlar gerçekleşti.

Çocukların daha çok ilgi gösterdiği etkinlikte durumu iyi olmayan programa gelemeyenlerde vardı. 

Çocuklar böyle etkinliklerin daha çok olmasını istedi, ancak fiyatların yüksek olması nedeniyle Bir öğrencinin yaklaşık maliyeti 50TLyi bulabilecek düzeyde, buda her ailenin karşılayamayacağı bir miktar olduğunu dile getirdiler ve vali amcalarından destek istediler. 

VALİ AMCA BİZE FESTİVAL YAP 

“Ağrı’da böyle etkinlikler için izin veren Vali amcamıza, teşekkür ederiz diyen çocuklar, daha mutlu ve katılımcı olabilmeleri için, çocukları çok seven Vali Amcalarından sık sık bu gibi etkinlikleri yaptırmalarını vali amcamızdan istiyoruz.”

 Çocuklar fiyatların yüksek ve maddi durumlarının buna uygun olmadığını söylediler. 

” Bu gibi etkinliklerin devlet destekli yapılmasını vali amcamızdan rica ediyoruz.”dediler.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …