Ana Sayfa / GÜNDEM / Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ağrı’da

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ağrı’da

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ağrı ve Kahramanmaraş belediyeleri tarafından düzenlenen kardeş belediyeler iftar programına katılmak üzere Ağrı’ya geldi.

Özel uçakla Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanına iniş yapan Bakan Arslan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan’ı, alanda Ağrı Valisi ve Belediye Başkan Vekili Musa Işın, Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Sel ve vatandaşlar karşıladı.

Bakan Arslan, Ağrı Valisi Musa Işın’ı valilik makamında ziyaretinde Ağrılı hemşehrileriyle buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aslan yaptığı açıklamada : “Gönül Köprüsü adı altında, programa uygun olarak gönül köprülerini güçlendirerek hasbihal edeceğiz. Hükümet olarak Ağrı’ya hassasiyetimiz belli. Bölge insanı olarak biz gerek Sayın Cumhurbaşkanımıza gerekse Başbakanımıza teşekkürlerimizi bir kere daha iletelim. Yıllardır böyle, bölge insanı olarak bize verilen sorumluluk çerçevesinde diğer illerde olduğu gibi Ağrı’da insanımızı ulaşabilir ve erişebilir hale getirmek adına biz her türlü gayretin içerisindeyiz.”dedi.

Vali Işın’ın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmesinin ardından Cumhuriyet caddesinde yapılacak olan iftar alanına geçildi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.