Ana Sayfa / GÜNDEM / Tutak Kaymakamlığı, İlçe Belediyesi ve LC WAİKİKİ Firması Arasında 2.187 Adet Öğrenciye Giyim Yardımı Yapılmaya Başlandı

Tutak Kaymakamlığı, İlçe Belediyesi ve LC WAİKİKİ Firması Arasında 2.187 Adet Öğrenciye Giyim Yardımı Yapılmaya Başlandı

  Tutak Kaymakamlığının aracılığı ile LC WAİKİKİ Firmasından talep edilen İlçe Merkezi ve Köylerinde Eğitimlerine devam eden, 2.187 adet, kız ve erkek öğrencilerine dağıtılmak üzere giyim malzemesi, Tutak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce teslim alınmıştır.
            Tutak Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkan Vekili Sayın Erkan İsa ERAT, Protokol Üyeleri ile birlikte Ataköy Köyü Şehit Piyade Komando Er Lütfi ŞENLİK İlkokulu ziyaret ederek 15’i erkek 14′ ü kız olmak üzere 29 öğrenciye giyim malzemesi dağıtıldı.
          Ataköy Köyü Muhtarının evine konuk olan Sayın ERAT, köyün durumu hakkında bilgi aldılar. Köyün istek ve taleplerini imkanlar dahilinde gerçekleştireceklerini ifade ederek ziyaretlerini tamamlayarak, Aşağı Köşk Köyü Gülçimen Mezrası İlkokulunu ziyaret ederek 12′ si erkek 21′ i kız olmak üzere 33 öğrenciye giyim malzemesi dağıtarak ziyaretlerini tamamladılar.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.