Ana Sayfa / GÜNDEM / Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Ağrı’dan

Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu Ağrı’dan

Antalya’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası Milli Takım Dünya Seçmeleri’nde Ağrılı Ömer Çeçen engelli kategorisinde yine Türkiye şampiyonu oldu.

Ağrı’lı Engelli Milli Sporcu Ömer Çeçen, 21-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Seçmeleri Engelli Açık siklet kategorisinde Türkiye Şampiyonu Oldu. Ömer Çeçen elde edilen bu başarıdan dolayı Türk Milli takımının Dünya kupasında ki kafilesinde yer alacak.

Türkiye Şampiyonu olan Milli sporcu Ömer Çeçen için hava alanında çiçekli karşılama töreni gerçekleştirildi. Milli sporcuyu; Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, İdari Mali İşler Şube Müdürü Metin Alıcıaslan, Personel Şube Müdürü Mehmet Koçoğlu Ömer Çeçen’in babası Şerafettin Çeçen abisi Hikmet Çeçen karşıladı.

Elde edilen başarıdan dolayı milli sporcu Ömer Çeçen’i ve antrenörü Çetin Demir’i tek tek tebrik eden şube müdürleri ve ailesi çok mutlu olduklarını belirttiler.

Ömer Çeçen burada yapmış olduğu açıklamada; Türk Milli takımına seçildiğim için çok mutluyum. Çetin hocam ile sabırla çalışmalarımızın meyvesini almaya başlıyoruz. Ay yıldızlı bayrağımızı dünya kupası şampiyonalarında dalgalandırmak tüm herkesin hayali olduğu gibi benimde hayalimdir. İnşallah dünya kupasına en iyi şekilde hazırlanıp, ülkemi ve ilimi en iyi şekilde temsil ederim. Bu büyük zafer yolunda yanımda olan başta alime, antrenörüm Çetin Demir’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’e ve il müdürlüğü personeline çok teşekkür ediyorum dedi.

 

img_0200_7 img_0192_4 img_0189_3 img_0185_4

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.