Ana Sayfa / GÜNDEM / Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan BAŞAR Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a Ziyaret Etti

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan BAŞAR Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a Ziyaret Etti

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan BAŞAR Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a Ziyaret Etti

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan BAŞAR Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’a ziyaret etti.

Türkiye Dağcılık Federasyonunun (TDF) yeni federasyon logosu tanıtım programı için Ağrı’da bulunan TDF Başkan Doç. Dr. Ersan BAŞAR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ağrı İl Temsilcisi Servet ARSLAN Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT’u makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. KARABULUT, Türkiye Dağcılık Federasyonunun Ağrı Dağını esas alan yeni bir logo tasarlamalarından ötürü memnuniyetlerini dile getirdi ve kendilerine teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta Üniversitemiz tarafından düzenlenen “IV. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisi” Sempozyumun ardından TDF’nin logolarında değişiklik kararı almalarının kendileri için mutluluk verici olduğunu kaydeden Prof. Dr. KARABULUT, Türkiye Dağcılık Federasyonunun logosunda dünyanın en önemli dağlarından biri olan Ağrı Dağı’nın yer almasının Ağrı, Ağrı Dağı ve Nuh’un Gemisine olan ilgiyi artıracağına, dolayısıyla Ağrı’nın tanıtımına önemli katkı sağlayacağına inandığını sözlerine ekledi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …