Ana Sayfa / GÜNDEM / Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Şahin’den, Başkan Sayan’a ziyaret

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Şahin’den, Başkan Sayan’a ziyaret

Türkiye Belediyeler Birliği encümen toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ağrı’ya gelen Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ı makamında ziyaret etti.

 

Belediyeye gerçekleştirdiği ziyarette Türkiye Belediyeler Birliği tarafından hibe edilen Kepçe ve Greyder’in anahtar teslimini gerçekleştiren Başkan Fatma Şahin, Ağrı’nın bölgede bir yıldız olması için gereken tüm çalışmayı yapacaklarını belirtti.

 

Başkan Sayan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve desteklerinden ötürü Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e teşekkürlerini iletti. Ziyaret karşılıklı hediye takdiminin ardından sona erdi.

 

Ziyarette, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Köse, ilçe belediye başkanları ve diğer yetkililer katıldı.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan müjdeyi verdi ; Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak

Başkan Sayan müjdeyi verdi, Ağrı’da asfaltlanmamış yol kalmayacak Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’da kurulacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.