Ana Sayfa / GÜNDEM / Türk ve ABD’li Ticaret Bakanlarına Ağrı daveti

Türk ve ABD’li Ticaret Bakanlarına Ağrı daveti

Türk ve ABD’li Ticaret Bakanlarına Ağrı daveti

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’yı temsilen katıldığı “Türkiye-ABD Çalışma Yemeği”nde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile ABD’nin Ticaret Bakanı Wilbur Ross’u Ağrı’ya davet etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen yemeğe Ağrı’dan AK Parti Milletvekili Ekrem Çelebi ile Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Saim Alparslan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Yemekte Milletvekili Çelebi ve ATSO Başkanı Alparslan, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross ile bir görüşme gerçekleştirdi. ‘Dünyaya ikinci kez hayat veren il’ ve ‘Şehr-i Nuh’ olarak anılan Ağrı’daki ticari faaliyetler hakkında bilgi veren Çelebi, “Nuh’un gemisini demirlediği ve dünyaya ikinci kez hayat verdiği Ağrı’da siz değerli bakanlarımızı görmekten onur duyarız” diyerek her iki bakanı Ağrı’ya davet etti. ABD’li Bakan Ross ve Ticaret bakanı Pekcan da, daveti memnuniyetle karşılayarak Ağrı’yı ziyaret etmekten onur duyacaklarını söyledi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Valiliğin’den Basın Açıklaması

İl Jandarma Komutanlığınca 06 Aralık 2019 tarihinde  Ağrı İli, Tutak İlçesi, Soğukpınar Köyünde düzenlenen operasyonda meydana gelen silahlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.