Ana Sayfa / GÜNDEM / Teşekkürler Ağrı Yaşam Hastanesi

Teşekkürler Ağrı Yaşam Hastanesi

 

09 Ağustos 2016 gününden beridir yiğenimin rahatsızlığı nedeniyle 10 gündür Ağrı'da ve Erzurum'da götürdüğümüz hastanelerde bir türlü iyileşme göstermedi. Tüm tahliller temiz çıkmasına rağmen hastanın serum yiyip evde tekrar rahatsızlanması tekrar hastaneye gitmesi  10 gün boyunca başta kendisi ailesi ve bizler olmak üzere perişan olduk.

Bu süreçten sonra Ağrı'nın önde gelen Özel hastanelerinden olan AĞRI YAŞAM HASTANESİ'ne gittik. Burada doktorları, hemşireleri ve çalışan personeli olsun güler yüzlü sıcak kanlılığıyla hastaları iyileştiriyorlar. O kadar hastane gezdirdik hijyen bakımında sıfırdanda öte fakat AĞRI YAŞAM HASTANESİ gerçekten temizliğiyle hijyeniyle insanlara verdiği önemi belli ediyor. Van 100. Yıl üniversitesinden getirdiği  Çocuk Doktoru Uzman Doktor Can EBİRİ Türkiye'nin sayılı çocuk doktorları arasında olduğu ve her branştaki doktorları aynı başarıya sahipler oldukları gözleemlendi bazı görüştüğümüz yatan hastalarda aynı düşüncede özellikle hastanenin hijyen bakımından doğu ve güney doğuda tek olduğunu söylediler. Biz Hasta Sahipleri olarak AĞRI YAŞAM HASTANESİ  Yönetim kurulu Başkanı İhsan KARAMIZRAK'a başta olmak üzere Tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz Şükürler olsunki Ağrı'da da böyle güzel bir hastanemiz var diyoruz.

 

[huge_it_slider id=”15″]

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kızılay Giyim Mağazası Açıldı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’nın ortak girişimiyle, öğrencilerin farklı giyim …