Ana Sayfa / GÜNDEM / Mustazaflar Cemiyeti ve Peygamber sevdalıları platformundan Karikatüre Tepki

Mustazaflar Cemiyeti ve Peygamber sevdalıları platformundan Karikatüre Tepki

Mustazaflar Cemiyeti Ağrı Şubesi Merkez Cami önünde Özgür Gündem’in yayınladığı karikatüre tepki gösterdiler. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan basın açıklamasını Peygamber Sevdalıları Platformu Doğu ve Karadeniz Koordinatörlüğü yetkilisi Şaban Gökhan okudu.Allahın Resulü Hz. Muahmmed Aleyhisselatı vesselam, İslamın Tebliğe Başladığında insanların haksızlıktan fuhşiyattan sapıklıktan sapıklıktan zayıflara özellikle kadınlara eziyetten ve kötü sözden vazgeçmelerini akrabaya yardımı iyiliği dürüstliği iffeti namusu eşlere sevgi ve şefkati en önemliside yalnız ve yalnız Allaha Kulluğa davet etmiştir.
Buna rağmen islam düşmanı alçakmı alçak yahudiler tarafınan sürekli fiili saldırılara iftiralara hakaretlere maruz kalmıştır. Onun ashabı da canları pahasına gözlerimizin nurunu korumuşlardır. Hamd olsun biz müslümanlarda, Allahın resülünün davasını,dinini yaşatıyoruz. ve ona saldıranlara da karşı durarak onu koruyoruz.
bugünün ve yahudilerinin bir de işbirlikçilerinin çirkinlik sapıklık zulümlerinin dün olduğu gibi bugünde yayılmasına engeliz ve engel olmaya devam edeceğiz.
Geçenlerde Diyarbakır’ın DBP’li Yenişehir Belediye Başkanlığı’na bağlı Kadın Politikalar Müdürlüğü’de bilboardlara Peygamber’e hakaret içerikli Charlie hebdo Karikatürleri asmıştır.
Yine bu zihniyetteki belediyeler “em jinin ne namusa kesekine” afişlerini biz namuslu halkına rağmen birçok şehrimizde asmışlardır.
Biliyoruz onların en büyük derdi islamın kadına verdiği değeri hazmedememektir.
Yukarıda bahsettiğimiz malum zihniyetin yayın organı olan Özgür Gündem gazetesi de çarşamba günkü sayısında Peygamber efendimizin cennet annelerin ayakları altındadır. Hadisi şerifine gönderme yaparak büyük terbiyesizlik etmiş ve milyarlarca müslümanın peygamberine hakaret ederek haddini aşmıştır. Özgür gündem gazetesinin Halil İncesu adlı karikatüristinin çizimiyle yapmış olduğu hakaretin Fransada Charlie Hebdo dergisinin efendimize yaptığı hakaretten aşağı kalır hiçbir yanı yoktur. Gerçekten onlar ve diğer zavallılar fransaya giderek ” biz charlie hebdoyuz  ” diyenler değilmiydi ?

Hepimizin Tanıdığı bu zihniyet ahlaksız grup ve kişilerle geliştirdikleri ilişki ve nifaklar sonucu zihinsel ve ahlaksal bir çürüme içerisinde bazende biz müslüman kürt halkını kandırmak amacıyla din kisvesi altında faaliyet ve etkinlikler yaparken diğer yandan da islami değer ve mukaddesatlara hakaret etmekten geri durmamaktadır. İslami değer ve kutsallara, hele hele yüce rabbimizin dünya ahiret saadetimiz için bize rahmet olarak gönderdiği Hz. Muhammed aleyhisselama hakaret ne sanatsal faaliyet ve ne de düşünce özgürlüğüdür. Bu açıkca islam ve peygamber düşmanlığıdır. Bu Avrupa ve amerikada müslümanlara yönelik  olarak git gide yaygınlık kazanan islamofobinin yerli versiyonudur. Bunu Yapanlar Aynı Zamanda nefret suçu işlemektedirler. Son zamanlarda da islama düşmanlığı tescillenmiş zihniyetin Ağrı’daki temsilcilerinin kadınlara yönelik bilboardlara asmış oldukları reklamların artışıda dikkatimizden kaçmamaktadır.Yüreğinde Allah ve peygamber aşkı olan tüm Ağrı’lı Hemşehrilerimize Gündem adlı islam ve peygamber düşmanı gazeteyi boykot edin. Bu gazeteyi ev ve işyerlerinize sokmayın diyoruz.Mustazaflar Cemiyeti Ağrı Şubesi olarak islam düşmanlarına ; bu düşmanlığınızdan kininizden vazgeçtin sizden  öncekilerde bu düşmanlıklarından bir fayda görmediniz göremeyeceksiniz. İslam ve Müslümanlara düşmanlığınızdan vazgeçmeyecekseniz, size KİNİNİZLE GEBERİN diyoruz.
566001f7-474d-4d71-af8f-8bad98249d3d asdasd

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …