TAŞLIÇAY’DA, KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

TAŞLIÇAY’DA, KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

ABONE OL
31 Ağustos 2022 19:23
TAŞLIÇAY’DA, KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Taşlıçay ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yılı nedeni ile ilçede 14 Nisanda yapılacak olan kutlamalar için Taşlıçay belediyesi çalışmalara başladı.
Taşlıçay Belediyesi Temizlik ekipleri, ilçe merkezi ve anacaddeler de bahar temizliği ve ilçe’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl’ına hazırlanması nedeni ile  İlçe belediyesine yolları yıkadı.

İlçe merkezinden başlayan temizlik çalışması kapsamında yollar, cadde, meydan temizlik ekiplerince süpürüldükten sonra arazözler vasıtasıyla su ile yıkandı.

İlçe’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu, Programı İçin Hazırlıklar Yapılıyor.

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, “İlçemizin Düşman İşgali kurtuluşu yıl dönümü yaklaşıyor. Kış sonu cadde ve sokaklarda, meydanlarda biriken çamur parçaları toza dönüşmeye başladı. Öncelikle Taşlıçay’da ve  altyapısı tamamlanmış mahallelerimizde, cadde ve sokakları temizliğini bitiriliyor. Ardından ekiplerimiz tarafından yıkanıyor. Amacımız, Taşlıçay’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünde ilçemizi hazırlamak, ilçemizin kurtuluş yıl dönümü olan 14 Nisan’da gerek ilçe merkezinde gerek ise dışardan tüm halkımızı programlarımıza, davet ediyoruz” dedi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi