Ana Sayfa / GÜNDEM / TAŞLIÇAY’DA, KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

TAŞLIÇAY’DA, KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜ İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Taşlıçay ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yılı nedeni ile ilçede 14 Nisanda yapılacak olan kutlamalar için Taşlıçay belediyesi çalışmalara başladı.
Taşlıçay Belediyesi Temizlik ekipleri, ilçe merkezi ve anacaddeler de bahar temizliği ve ilçe’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl’ına hazırlanması nedeni ile  İlçe belediyesine yolları yıkadı.

İlçe merkezinden başlayan temizlik çalışması kapsamında yollar, cadde, meydan temizlik ekiplerince süpürüldükten sonra arazözler vasıtasıyla su ile yıkandı.

İlçe’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu, Programı İçin Hazırlıklar Yapılıyor.

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, “İlçemizin Düşman İşgali kurtuluşu yıl dönümü yaklaşıyor. Kış sonu cadde ve sokaklarda, meydanlarda biriken çamur parçaları toza dönüşmeye başladı. Öncelikle Taşlıçay’da ve  altyapısı tamamlanmış mahallelerimizde, cadde ve sokakları temizliğini bitiriliyor. Ardından ekiplerimiz tarafından yıkanıyor. Amacımız, Taşlıçay’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünde ilçemizi hazırlamak, ilçemizin kurtuluş yıl dönümü olan 14 Nisan’da gerek ilçe merkezinde gerek ise dışardan tüm halkımızı programlarımıza, davet ediyoruz” dedi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.