Ana Sayfa / GÜNDEM / TAŞLIÇAY’DA BİLİM FUARI

TAŞLIÇAY’DA BİLİM FUARI

İlçe Kaymakam Enver Özderin , Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulunun 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi Açılış törenine katıldı.

MEB ve TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında ülkemizde bilim kültürünün geliştirilmesi amacıyla ortaokul ve liselerde düzenlenen bilim fuarı desteği kapsamında 08.05.2017 tarihinde Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu ,12.05.2017 tarihinde Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri TÜBİTAK projelerini sergiledi.

Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN’NİN da katıldığı Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu düzenlenen bilim fuarı açılışına, Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet KAYA, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli ve  vatandaş katıldı.

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi açılışının ardından protokol üyeleri öğrencilerin proje stantlarını gezerek bilgiler aldılar.

Projelerin içerisinde buluş ve icat özelliği taşıyan projeleri ve öğrencilerin motorlar ve bilimsel düzeneklerle hazırladıkları projeler ve ürünler dikkat çekti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.