Ana Sayfa / GÜNDEM / TAŞERON İŞÇİLERE VE BELEDİYELERE ÖDENEK MÜJDESİ

TAŞERON İŞÇİLERE VE BELEDİYELERE ÖDENEK MÜJDESİ

TAŞERON İŞÇİLERE VE BELEDİYELERE ÖDENEK MÜJDESİ

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve bu yıl çalışma süreleri dolan 48 personelin yeniden görevlerine devam etmeleri için gerekli ödeneğin çıkartıldığı müjdesini verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Cesim Gökçe, Milli Eğitim Müdürlüğü, Dedeli Belediyesi ve Yücekapı Belediyelerine ödenek çıkarılması için görüşmelerin tamamlandığını ve gerekli ödeneklerin aktarıldığını söyledi. Bu yıl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve çalışma süreleri biten taşeron işçilerin işsiz kalmaması ve işlerin aksamaması için gerekli görüşmeleri yaptığını ve 2 milyon lira ödenek gönderildiğini açıklayan Milletvekili Gökçe “İlimizdeki sorunların çözümüm noktasında yoğun mesai harcıyoruz. Ağrı ve ilçelerinde işlerin aksamaması için gerekli görüşmeleri yaptık. Sırasıyla kurumlarımızın ve belediyelerimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Aciliyet teşkil eden Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan taşeron işçilerimizin ödeneğini çıkararak çalışmalarına devam etmelerini sağladık “ dedi.

BELEDİYE PROJELERİNE DESTEK

Patnos İlçesi’ne bağlı Dedeli Belde Belediyesi ve Eleşkirt İlçesi’ne bağlı Yücekapı Belde Belediyesi projelerinin yürütülmesi için kaynak gönderildiğini ifade eden Gökçe “İki beldemizde yapılan çalışmalar için Kültür Bakanlığı ile görüşülerek gerekli ödenekleri aktardık. Yapılan ve yapılacak olan tüm projelere destek için her türlü çabayı göstermeye hazırız. Yeter ki Ağrı’nın sorunlarını çözme adına herkes çalışsın. Bizler gerek Ağrı’da gerekse Ankara’da çalışmaları yakından takip etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

HÜDA PAR’dan Ağrı Haber Gazetesi’ne ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi kentte yayın hayatını sürdüren Ağrı Haber …