Ana Sayfa / GÜNDEM / ŞİİR OKUMA YARIŞMASI YAPILDI

ŞİİR OKUMA YARIŞMASI YAPILDI

Ağrı’da Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından “Gençlik Merkezleri Arası Şiir Okuma” yarışması düzenlendi.

Gençlik Merkezi çok amaçlı salonda yapılan yarışmada,20 genç en güzel şiiri seslendirmek üzere sahneye çıktı. Zaman zaman katılımcıların duygulu anlar yaşadığı şiir okuma yarışmasında, jüri üyeleri birinciyi seçmek için zor anlar yaşadı. Şiir yarışmasını Spor Şube Cemil Budak, Gençlik Merkezi Müdürü Cevdet Erdoğmuş, okul müdürleri ve öğrenciler dinledi.

Gençlik Merkezi çok amaçlı salonda yapılan yarışmada, 14-17 yaş bayan kategorisinde Ebru Gelturan isimli yarışmacı birinci olurken, aynı yaş grubunda erkeklerde ise Emrullah Aydemir birinci oldu.

Yarışmanın 18-24 yaş bayan kategorisinde de Kübra Ekinci birinci olurken, aynı yaş grubunda erkek kategorisinde Aytaç Kasak birinci oldu.

Gençlik Merkezi Müdürü Cevdet Erdoğmuş yaptığı açıklamada; gerçekleştirilen il birinciliği yarışmasında derece alan öğrencilerin 22 Mart tarihinde Malatya’da yapılacak Doğu Anadolu Bölge Finalinde Ağrı’yı temsil edeceğini belirterek yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik etti.

Yarışma sonucunda birinci olan gençlere 150 tl’lik hediye çeki takdim edildi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Otobüsü Kaza Yaptı : 1 Ölü 27 Yaralı

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde yolcu otobüsünün kaza yapan tıra çarptıktan sonra devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, …