Ana Sayfa / GÜNDEM / Selma Gökçen, AK Parti Ağrı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Selma Gökçen, AK Parti Ağrı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Ak Parti eski İl Başkan Yardımcısı ve Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Selma Gökçen AK Parti Ağrı Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına başvurdu. AK Parti camiasında sevilen sayılan bir şahsiyet olan Selma Gökçen, tam bir AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı. AK Parti’de çeşitli görevler yürüten ve arıcılık yapan Gökçen, genç yaşlı demeden her kesim tarafından sevilen ve sayılan bir şahsiyet.

Selma Gökçen kimdir?

4 cocuk annesi, aynı zaman da arıcılık yapan, Recep Tayyip Erdoğan’ın izin’den giden bir emektardır. Mahalle başkanı olarak Ak kadrolarda başlayarak, İl yönetim kurulu, İl tanıtım medya başkan yardımcığı yapmıştır. Sonrasın da, İl insan hakları başkanı, İl halkla ilişkiler AKİM sorumlusu, İl seçim koordinasyon merkezi (SKM) başkanı olarak görev almıştır. Daha sonrasın da ise, Referandum da 2 ci defa secim koordinasyon merkezi SKM başkanlığı görevine getirilmiştir. En son olarak disiplin kurulunda görev alarak, gündüzlerini halkın için de, gecelerini de sosyal medya da sabahlara kadar ciddi anlam da fedakarlıkta bulunmuştur. bugüne kadar partisinden tekbir, talebi olmamıştır. İlk günkü gibi partisinde ciddiyetini, kaybetmeden ve Partisine sadık ve sadakatli olmustur ve hiçbir şaibeli ortamda bulunmamıştır.Davasına olan sadakatinden ailesinden çocuklarından işinden hatta sağlığından feragat etmiş, hizmet aşkıyla dolu hizmet etmektedir.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Diyadin’de sel can aldı : 4 ölü

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde etkili olan selde 2’si çocuk, 4 kişi hayatını kaybetti. Ağrı‘nın Diyadin ilçesinde etkili olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.