Ana Sayfa / GÜNDEM / Şekerbank Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” Protokolü İmzaladı

Şekerbank Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” Protokolü İmzaladı

Şekerbank, düzenlenen bir törenle ; Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar odaları birliği ile ” Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı. Ağrı şubesini kapsayacak protokol, Şekerbank Ankara Bölge KOBİ Bankacılığı Satış Bölüm Müdürü Yavuz Kayım, Şekerbank Ağrı Şube Müdürü Memet Nuri Kaya ile  Ağrı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hayati Aydemir arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep “açık” kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Protokol ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 48 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları da karşılanıyor.

“Kapımız Esnafa Açık” Protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Ağrı Şube Müdürü Memet Nuri Kaya, ” Kapımız Esnafa Açık” Projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiği belirten Kaya “açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabet gücünü artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Başkan Sayan: HDP ve CHP Kürtlere yeni tuzaklar kuruyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, HDP ve CHP’nin Kürtlere yeni tuzaklarkurduğunu belirtti.Sosyal medya hesabından konuya …