Ana Sayfa / GÜNDEM / Sağlık-Sen’de Yeni Başkan Fevzi Mağal Oldu.

Sağlık-Sen’de Yeni Başkan Fevzi Mağal Oldu.

Ağrı'da beklenen Sağlık-Sen Delege seçimleri sonuçlandı. Ağrı Sağlık-Sen seçimlerinde delege ve üye ziyaretleri gerçekleştiren Fevzi Mağal,daha önce Sağlık Sen Başkanlığı yapmış ve tekrar başkan olmasına herkes tarafından kesin gözüyle bakılıyordu.
Sağlık Sen'li personellerin sorunlarını yıllardır çözüme kavuşturamayan bir yönetimle yola devam etmeyeceklerini belirten Ağrı il ve ilçe delegeleri, üyeleri Fevzi Mağal'ı tekrar başkan olarak görmek istidiklerini belirtmişti.
Doğubayazıt Eleşkirt ve Patnos ilçe hastanelerinin personelleri Mağal'ı tekrar istiyordu ve Mağal'ın personel haklarını savunan etkin bir isim olduğu düşünüyorlardı. 
Ağrı ve ilçe hastanelerinde Fevzi Mağal'ı tekrar başkan olmasını isteyen sağlık personellerinin bir şakeyeti de Ağrı'da yaşadıkları şiddet olaylarıdır. Bu konuyla ilgili özellikle Mağal'dan etkin çalışmalar bekliyoruz diyorlardı.
Sağlık camiasında oluşan bu talep doğrultusunda adaylığını açıklayan Fevzi Mağal, mevcut Sağlık-Sen başkanı Mehmet Melik Yakut'la girdiği seçimi büyük bir zaferle kazanarak 32 delegenin oyunu alarak tekrar Sağlık-Sen Ağrı Başkanlığına seçildi. 
Yeni Ağrı Sağlık-Sen Başkanı Fevzi Mağal , "Ağrı sağlık camiasına bize verilen özverili desteklerinden dolayı kendilerine yürekten teşekkür ediyorum."dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …