Ana Sayfa / GÜNDEM / SAĞLIK VE MEDYA DÜNYASI BİRARAYA GELDİ

SAĞLIK VE MEDYA DÜNYASI BİRARAYA GELDİ

SAĞLIK VE MEDYA DÜNYASI BİRARAYA GELDİ

Daha sağlıklı sağlık haberleri yapılabilmesi ve medyanın yapıcı gücünü kullanarak daha nitelikli hizmet sunumunun sağlanması amacıyla “SAĞLIK VE MEDYA İLETİŞİMİ SEMPOZYUMU” düzenlendi. Sempozyum ile Sağlık ve Medya Camiası İzmir’de bir araya geldi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İletişim Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen Sempozyumda hem Sağlık hem de Medya ayağında Sağlık Haberleri Sunumunun en doğru şekilde yapılabilmesi için gereken formüller üzerinde tartışıldı.

Kriz Anında Medya Yönetimi…

Sempozyumda “Ülkemizde Yaşanan Terör Saldırıları, Afet ve Kriz Durumlarında Bilgi Kirliliğinin Önlenmesi” ve en doğru bilgiye ulaşmak için nasıl bir algoritma izlenmesi gerektiği “15 Temmuz Kalkışması’nda ve Diğer Terör Olaylarında Medya Yönetimi” gibi canlı örneklerle işlenirken, “Sağlıkta Basın Hukuku” konusuna da yer verildi.

Sağlıkta Algı Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Protokol Kuralları da işlenirken “Basın Gözüyle Sağlık Haberciliği” ve “Sağlık Yöneticisi Gözüyle Basın” gibi önemli konular Sempozyumda yer aldı.Ağrı genel sekreterlik olarak idari hizmetler başkanı Mehmet YILDIZ ve Basın iletişim sorumlusu Volkan ŞENGÜL katılmıştır.Ağrı genel sekreterlik resim sergisinde 1 resim ile yarışmaya katılmıştır.Türkiye 3.olmuştur.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.