Ana Sayfa / GÜNDEM / Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Patnos ve Hamur İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut Patnos ve Hamur İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT Patnos Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Patnos Sosyal Hizmetler Yüksekokulu ve Patnos Meslek Yüksekokulu binalarında incelemelerde bulundu. Akabinde Patnos Kaymakamlığına geçen Rektör Prof. Dr. KARABULUT, Kaymakam Sayın Engin YALÇIN’a iade-i ziyaret yaparak karşılıklı istişarelerde bulundu.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf ÇETİN, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ÖZGÜL ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Faruk KAYA ile birlikte Patnos Kampüsünde incelemelerde bulundu. Patnos Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Faruk YEŞİLDAL ile görüşen Rektör Prof. Dr. KARABULUT okul binalarının mevcut durumları ile ilgili bilgi aldı.

Patnos ilçesindeki birimlerin eğitime açılabilmesi için çalışmaların sürdüğünü kaydeden Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, okulların akademik kadrolarının tamamlanması ve fiziki eksikliklerin giderilmesi ile önümüzdeki dönemlerde öğrenci almaya başlayacaklarını söyledi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, Hamur Kaymakamı Sayın Ahmet İhsan ÇiĞİL ve Hamur Belediye Başkanı Sayın Cezmi ERGÜL’e iade-i ziyarette bulundu.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İLİMİZDE DOMATES HASADI YAPILDI

İlimiz Merkez Yazılı Köyü’nde Erol ŞAHİN’e ait domates tarlasında İl Müdürü Kenan ENGİN’in de katılımıyla …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.