Raif Medetoğlu’ndan Çağrı

Raif Medetoğlu’ndan Çağrı

ABONE OL
5 Şubat 2023 17:29
Raif Medetoğlu’ndan Çağrı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Değerli Ağrı Halkına yerel basının mümtaz kuruluşları aracılığı ile çağrımdır…

Bin yıldır bize ecdadımızdan miras kalan, üzerinde yaşam sürdüğümüz ve milli mücadelede üzerine düşen vazifeyi fazlası ile yerine getiren hudut vilayeti, koç yiğitler yatağı, bir çok medeniyete ev sahipliği yapan ve Asya’ya açılan kapı olan canımızdan aziz bildiğimiz, şu müşterek vatan topraklarına aidiyet duygusu ile hizmet etmek için çok samimi ve iyi niyet duygularımla yola revan oldum.

 

Cumhuriyet vilayeti olan Ağrı 96 yıllık geçmişi ile bir çok hükümet ve iktidara şahitlik etmiştir.

Bu tarihi geçmişi şöyle süzgeçten geçirdiğimiz’de bütün Türkiye’de olduğu gibi Ak parti’mizin 20 yıllık başarı hikayesin’den Ağrı’da nasiplenmiştir.

 

Muazzez davamızın kılıçlaşan lisanı olan,

Sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve onun dava arkadaşlarının şahsiyetli duruşu ile hizmetkâr liderlik modelini kurumsallaştıran ve geliştirdiği politikalar ile milletimizin saadetine vesile olunmuştur.

 

 

 

Sayın il başkanı Halil Özyolcu Bey’in istifasından sonra boşalan görevi ifa etmek için il başkanı görevini deruhte etmek niyeti ile müracaatımı yapmış bulunmaktayım.

 

Sizlerin âli teveccüh ve destekleri ile Partimizin ve medeniyetimizin karakterine, Siyasi ahlâkına ve ruhuna muvafık bir teşkilat tesis etmek için, bölgesinde oyun Kuran ve küresel ölçekte oyun kuranların oyununu bozan güçlü, istikrar ve kararlı duruşu ile sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında saf durmak, onun mücadelesine omuz vermek ve bu niyetimizi diri tutmak suretiyle bu heyecanı fiili olarak sahaya yansıtmak istiyorum.

 

 

Her zaman ve her koşulda milletimizin huzur ve refahı için ,milli değerlere saygılı ,siyaseti kendi çıkarları için değil, milletin ve ümmetin çıkarları eşliğinde yaparak ,kendi benliğini milletin ve ümmetin benliğinde eriten, varlığını, bilgisini,tecrübesini yaşadığı cemiyete feda etmek suretiyle ,üzerime düşen görevi deruhte edeceğime siz değerli Ağrı Halkına ,akraba topluluğuna ,eş dost ve arkadaş meclisine ilan ediyorum.

 

Ummanlar kadar geniş gönlümüzle,

Ağrı Dağı kadar yüce yüreğimizle,milletimize hizmet etmekten imtina etmeyeceğime söz veriyor ve bu Halis ,muhlis niyetimi beyan ediyor desteklerinizi bekliyorum…

 

Ben Memleket meselelerini namus ve şeref kadar kıymetli buluyorum.

 

“Vatan sevgisi imandandır ”

 

Bu bakımdan milletimizin milli şahsiyeti,milli haysiyeti,milli siyasetine,milli ahlakına katkı sağlamak amacıyla,inancımızın birleştirici ilkeleri etrafında cem olmak üzere yola revan oldum.

 

Mesut ve bahtiyar bir millet olma fikrimi diri tutarak ,inandığım ideallere bayraktarlık yapmak suretiyle üstün meziyet’ler ile dolu iman ve İrfan kardeşliğini tesis etmek için sizin desteğinize ihtiyaç duyuyorum.

 

 

Beyler !

Bu kente daha iyi bir seviye temin etmek için büyükten en küçüğüne kadar herkese mevki ve önemine göre bir mesuliyet payı düşmektedir.

 

Vilayetimizin güçlü sivil inisiyatif hareketletlerinin bu hususta sorumluluk almaya davet ediyorum.

 

Bu kentin kolektif zekası ve entelektüel aklı olan bütün dinamikler ile birlikte, fikir ve irfanımızın esas dayanak noktası olan manevi varlıklarımızı referans alarak, üreteceğimiz siyaset tarzı ile ruhu vatan, aklı millet olan bir teşkilat tesis ederek, milletimizin manevi şahsiyetine ve değerlerine muhafız olma çabası ile bu şehrin ihtiyaçlarını temin ve duygularına tercüman olmaya talibim.

 

Bu noktadan hareketle bu ülkenin derin irfan’ına,derin ahlâkına,derin erdemine,derin tecrübesine saygılı bireylerden müteşekkil bir il teşkilatı tesis etmek mecburiyetinde olduğumu farkındayım.

 

Milletimizin hizmetkâr bir neferi olarak bütün gayemiz milletimize daha güzel bir seviye temin etmek ve Saadetine vesile olmaktır.

 

Velhasıl-ı kelam; Arkadaşlarım ile birlikte

Bir şey olmak için değil bir şeyler yapmak için bu azim ve bir o kadar vebali ağır olan sorumluluğu omuzlamak ve davamızın Sancaktarlığını yapmak arzusuna nail olmak istiyorum.

 

 

Teveccüh ve tasarruf sizin yüce anlayışınızındır.

 

Desteklerinizi umuyor teşekkür ediyorum…

 

Derin hürmet ve muhabbetlerimle…

 

 

Ak Parti Ağrı il başkan adayı

 

Raif Medetoğlu

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi