Ana Sayfa / GÜNDEM / Patnos Belediyesi tarafından şehir genelinde yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Patnos Belediyesi tarafından şehir genelinde yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Patnos Belediyesi tarafından şehrin güzelleştirilmesi ve modern hale getirilmesi için yürütülen çalışmalar her geçen gün hızla artarak ilerliyor. Patnos merkezde bulunan çarşıyı, yeni yüzüne kavuşturmak için çalışmalar hız kesmeden sürüyor.

Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY kentleşmenin simgesi olan modern park ve bahçe alanlarının ve kaldırımların yapılmaya devam ettiğini belirtti.

İnsan yaşamını kolaylaştırmak için çalışmaların bir şekilde yapıldığını ifade ederek; “Patnos’umuzun en işlek yerlerinden bir tanesi olan Malazgirt Caddesi’nin, özellikle zeminin yenilenmesini ve düzenlemesini gerçekleştiriyoruz.

Çarşı Merkezi Mevcut andezit taşları kırılmış, vatandaşlarımız yürümekte zorluk çekiyor hatta yağmur yağdığı zaman su aktığı zaman insanların üzerleri çamur oluyor. Şehir Merkezi’ni yenilemeye başladık. Buradaki esnaflarımız başta olmak üzere halkımıza verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Yeni Çarşı yeni yüzüyle güzel olacak. Patnos’umuza’ yakışır güzel bir çarşı merkezi olacak. Farklı şekilde dekoratif aydınlatmalar kullanarak buradaki esnaflarımızın akşam saatlerinde de hizmet verebilmesini sağlayacağız. Patnos Belediyesi gece gündüz demeden çalışıyor. Patnos Belediye Başkanı olarak halkımızın hizmetinde, onların hizmetkârı olma yolunda çalışıyoruz. Her gün bir adım daha Patnos’umuzu ileri götürmek için gayret gösteriyoruz. yaptığımız çalışmaların Patnos’lu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …