Ana Sayfa / GÜNDEM / Özel Eğitim Kurumu Doğa Koleji Ağrı’lıya kendini tanıttı.

Özel Eğitim Kurumu Doğa Koleji Ağrı’lıya kendini tanıttı.

Doğa koleji genel müdürü Ali Rıza Lüle’nin katılımıyla yapılan toplantıya AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül temsilcileri, Milli Eğitim Müdür vekili, Kurum Müdürleri, Veliler, İnternet Medya Birliği Genel Başkan yardımcısı  Ağrı Haber Gazetesi sahibi Gazeteci yazar Murat Hançer ve Basın mensupları katıldı.

Programda tanıtım konuşması yapan kurucu Müdür Engiz Eskin; Ağrılı Öğrencilere kaliteli Eğitim imkanı sunacakları için oldukça gururlu ve heyecanlı olduklarını dile getirerek, Dijital çağın dijital neslinin yani ( Z ) neslinin Eğitim ve Öğretim ihtiyacını karşılamak için Türkiye’nin en büyük Eğitim Markası olan DOĞA KOLEJİ ile birleşme kararı alarak bu yolda bir kader birliği yaptık dedi.

Eğitimde kalite ve başarıya odaklanan Doğa koleji zincirine Ağrılı öğrencilerin katılmasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Doğa koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle sağlam adımlarla Eğitimdeki yatırımlarımıza devam ederek istikrarı elden bırakmadan büyüyoruz dedi. Lüle Ağrı’da yeni açılacak kampüsün büyük şehirlerdeki kampüslerden Eğitim, Araç gereç olarak hiçbir farkı olmayacağını belirtti. Lüle mutlu çocuk öğrenir , yetişkin olunca üretir felsefesiyle ilerlediklerini öğrencilerin başta bilim ve teknoloji olmak üzere kendi dünyalarını keşfetmesini sağladıklarını kaydetti. Doğa kolejinin eğitim kalitesini Anadolu’nun her yerinde yaygılaşacak dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı

AİÇÜ’de Kulaçlar Engelleri Aşmak İçin Atıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ) ‘3 Aralık Dünya Engelliler …