Ana Sayfa / GÜNDEM / Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması’nda birinci olan öğrenciler Genel Sekreter Erhan Tenekeci’yi makamında ziyaret etti.

Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması’nda birinci olan öğrenciler Genel Sekreter Erhan Tenekeci’yi makamında ziyaret etti.

Eleşkirt Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Orta Okullar Arası Bilgi Yarışması’nda birinci olan Toprakkale Köyü Ortaokulu öğrencileri Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci’yi makamında ziyaret etti.

 

İlçe merkezi ve köylerinden 20 okulun katıldığı yarışmada birinci olan öğrencilere tavsiyelerde bulunan Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci, “Öğrencilik ciddi bir iştir. Çünkü sizler yarınları oluşturacak ve inşa edecek nesillersiniz. Bugünlerinizi en güzel ve kaliteli şekilde değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Kendinize güvenin ve sağlam adımlarla geleceğe yürüyün. Ağrı ve Türkiye’nin geleceği sizlersiniz” dedi.

 

Kazandıkları yarışmadan sonra Ağrı'da düzenlenecek iller arası bilgi yarışmasında şehrimizi temsil edecek olan Toprakkale Köyü Ortaokulu öğrencileri ile bir süre sohbet eden Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci, Toprakkale Köyü Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenlerine de teşekkür etti.

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …