Ana Sayfa / GÜNDEM / OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI BAŞLADI

OKUL SPORLARI MÜSABAKALARI BAŞLADI

Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Okul Sporları 2016-2017 Sezonu” Sentetik Çim Yüzeyli Sahada oynanan Genç Kız-Erkek futbol, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda Yüzme, 15 Nisan Spor Salonunda Badminton ve Ozanlar Yol Güzergâhında ki Kros müsabakalarıyla başladı.

Tüm yurtta olduğu gibi İlimizde’ de okul sporları faaliyetleri başladı. Eğitime destek olmak, okul çağındaki çocuk ve gençlere sporu sevdirmek, zeki ve çevik insanlar olmalarını sağlamak amacıyla başlatılan sportif aktiviteler İlimizde çok sayıda okul ve öğrencinin katılımı ile devam ediyor. İl ve İlçelerde faaliyet gösteren okulların katıldığı takımlar 20 farklı branşta mücadele edecek.

Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara madalyaları, katılım ve başarı belgeleri Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

img_0826_2 img_0844 img_0927

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

 Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın Acı günü

Bursa Vali Yardımcısı Şeref AYDIN’ın babası  muhterem Hacı Selahattin AYDIN Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün …