Ana Sayfa / GÜNDEM / OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce okul sporları bilgilendirme toplantısı yapıldı. 2016-2017 Öğretim ve öğretim yılında Ağrı’da yapılacak olan okul sporları yarışmalarının planlanması ve değerlendirilmesi nedeniyle Gençlik Merkezi toplantı salonunda “Okul Sporları Bilgilendirme” toplantısı gerçekleştirildi.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, Okul Sporları il temsilcisi Şirin Günen,  il tertip komitesi üyeleri Hanifi Karaoğlan ve Tuncay Dağdelen  başkanlığında toplanıldı.

Toplantı öncesinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri başta olmak üzere tüm şehitler için bir dakika saygı duruşu ve ardından istiklal marşı okundu.

Açılış konuşmasını yapan Spor Şube Müdürü Yusuf Öner; Başarının artması için çalıştıklarını belirterek, Ağrı’da birçok sporcunun Türkiye çapında başarılı olduğunu kaydetti. Düzenlenen toplantıda, beden eğitimi öğretmenlerine okul sporları yönetim sistemi, talimatları ve diğer kurallar hakkında bilgiler verildi.

Konuşmaların ardından toplantı, soruların cevaplandırılmasıyla devam etti.

img_0418_3 img_0412 img_0402_2 img_0384_1

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …