Ana Sayfa / GÜNDEM / Öğrenci Servisi Fiyat Belirleme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Öğrenci Servisi Fiyat Belirleme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Öğrenci Servisi Fiyat Belirleme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Okulların açılmasına kısa süre kala eğitimin önemli bir parçası olan okul servislerinin tarife ücretlerinin belirlenmesi için yapılan komisyon toplantısı Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Öncel başkanlığında gerçekleştirildi.

Her yıl fiyatların belirlenmesi için bir araya gelen komisyon, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında uygulanacak okul servis ücretlerine yapılacak zam oranlarını belirledi. Ağrı Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Karayolları Şefliği ve Ağrı Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası‘nın toplandığı Komisyon’da %9,6 oranında zam yapıldı.

Ağrı Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Öncel, “İlimizin genel durumunu göz önünde bulundurarak, diğer illeri baz alarak ortak kararlar verdik. Komisyonda bulunan diğer üyelerimizin de göstermiş olduğu hassasiyet ve duyarlılık komisyon olarak en uygun kararı vermemizi sağladı. Diğer illerimize göre en düşük fiyatları velilerimize yansıtarak hem taşıyıcıyı hem de velilerimizi memnun etmek istedik. Komisyon üyelerimize göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı şükranlarımı sunuyorum. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Ağrı Belediyesi önünde işçiler bayram sevinci yaşadı

Ağrı Belediyesi’nde çalışan işçiler, Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın maaşlarına yaptığı bin liralık zammı duyunca, belediye …

Bir yorum

  1. Hocam selam aleyküm öncelikle borçlarımız nedeni ile araçlarımızı okul paketli yapamıyorum ve araçları değiştirmem mümkün değil maddi durum yok 11 nüfusa bakıyorum 3 aracım var 2 şöför tutuyorum yakıt masrafı sigorta feni Muane pul parası muhasebe vergi lastik bu kadar masraf varken bu sene araçlarımı uygun duruma getiremedim modeller 2012 Dİr bizi anlarsınız hocam çare ve yardım edecek kişi sizsiniz size güveniyorum bize yardım edin teşekkürü bir borç biliyorum size hocam 05415799012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.