Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat Hançer’den Rektör Karabulut’a Ziyaret

Murat Hançer’den Rektör Karabulut’a Ziyaret

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Murat Hançer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesine (AİÇÜ) rektör olarak atanan Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'u Ziyaret etti.

Rektörlük makamında sıcak bir ortamda gelişen ziyarette Rektör Karabulut " Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesi fiziki anlamda tamamlanmış ve çoğu ünüversiteye göre üst düzey bir yapı olmuştur. Tabi Fiziki olarak gelişmek yetmiyor. Bizler bundan sonraki çalışmalarımızı akademik ve bilimsel anlamda ilerletmeye çalışacağız. Öncelikle Merkezi Araştırma laboratuarından başlayıp bilimsel çalışmalara yöneleceğiz ve oluşturacağımız AR-GE ekibiyle İnşallah Üniversitemizi daha ilerilere taşıyacağız. Ağrı halkıyla daha öncedende tanışıyoruz. Bizi sıcak karşıladılar bizlerde onların bu güzel karşılamasına Üniversitemizi geliştirerek onlarla aynı ortamlarda bulunarak cevap vereceğiz."dedi.

Bizde Ağrı Haber Gazetesi Olarak Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'a görevinde başarılar diliyoruz.

 

Rektör Karabulut'u ziyaretin ardından Üniversite'de göreve başladıktan sonra  yaptığı ilk görevlendirmeler olan  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Çetin ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim Özgül'ü de ziyaret ettik. Yeni Görevlerinde başarılar dilediğimiz Rektör Yardımcısı Yusuf Çetin ve Rektör Danışmanı İbrahim Özgül bir Ağrı'lı olarak kendilerine düşen görevin ve yükün farkında olduklarını ve bu göreve yaraşır şekilde olacaklarını dile getirdiler. Bizde Ağrı Haber Gazetesi Olarak yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi

Hamur-Tutak Yolunda Yakıt Tankeri Devrildi Hamur-Tutak karayolu istikametinde hareket halinde olan 35 AJ 7698 plakalı …