Murat HANÇER’den Belediye Başkan Yardımcılarına Ziyaret

Murat HANÇER’den Belediye Başkan Yardımcılarına Ziyaret

ABONE OL
3 Haziran 2020 15:42
Murat HANÇER’den Belediye Başkan Yardımcılarına Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Murat HANÇER’den Belediye Başkan Yardımcılarına ziyaret. Geçtiğimiz günlerde Ağrı Belediye Başkan yardımcılığına atanan Ağrı’mızın Sevilen Simalarından ve Kanat Önderlerinden Kasım BULAN’ı ve yine Ağrı’mızın sevilen gençlerinden Mehmet ALPASLAN’ı makamında ziyaret etti.

 

Belediye Başkan yardımcısı Kasım BULAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Ağrı’da Murat HANÇER sizin gibi doğru dürüst Gezetecilere ihtiyacımız var dedi ve şöyle devam etti. Başkanımız Savcı SAYAN’ın öncülüğünde Ağrı’da Kahve önlerine bırakılan masa sandalye ve diğer esnafın kaldırımları işgal ettiklerini bu nedenle vatandaşlardan çok şikayetlerin gelidiğini belitrterek bu konunun bir an önce çözüme kavuşması için çalışmalar yaptıklarını belirtti. şehirimizin yaşanılabilir bir şehir olması için ne gerekiyorsa onu yapacağız dedi Gazetemizin Sahibi Murrat HANÇER’da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Kasım  BULAN’a teşekkür ederek Kasım BULAN’ın Memleket için gerçek bir değer olduğunu Ağrı’ya güzel hizmetler edeceğine inandığını söyledi.

 

Ardından Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet ALPASLAN’a ziyarette bulundu Başkan Yardımcısı Mehmet ALPASLAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi Başkanımız Savcı SAYAN’ın Öncülüğünde Ağrı’ya verilen sözleri yavaş yavaş yerine getirmeye çalışıyoruz. En kısa zamanda bu projelerin bir kaç tanesine kazma vurmaya başlıyoruz Ağrı’mız istediği hizmeti alacak inşallah bunların başında Murat Nehri bisiklet yolu koşu yolu çevre yolu gibi projelerimiz başlayacak dedi Gazeteci Murat HANÇER’de bunların yapılacağına inandığını  Ağrı’yı Bu Kadronun Doğunun Yıldızı yapacağına inancımız sonsuzdur dedi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r
    300x250r
    Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi