Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat Hançer’den AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmet Taşdemir’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Murat Hançer’den AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmet Taşdemir’e Geçmiş Olsun Ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer, geçtiğimiz günlerde Hamur-Ağrı karayolu üzerinde ailesi ile birlikte trafik kazası geçiren AK Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı İsmet Taşdemir’i tedavi gördüğü Yeni Ağrı Devlet Hastanesinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ak Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı İsmet Taşdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisini unutmayarak gerek telefonla gerekte bizatihi ziyaret gerçekleştiren Ağrı Haber Gazetesi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer’e teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda kendisini ziyaret eden dost, arkadaş ve partililere teşekkür eden Taşdemir, hastane yönetimine ve personeline gösterdikleri ilgi alakadan dolayı minnettar olduğu söyledi.

Murat Hançer ise, başkan Taşdemir’e en kısa zamanda sağlığına kavuşup aralarına dönmesi temennisini ileterek Allah’tan şifalar diledi.

Hakkında MURAT HANÇER

Ayrıca Haberler..

Şehidimiz Tuncer Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Adıyaman’da PKK’lı teröristlerce çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Tuncer Doğan, Ağrı’da düzenlenen törenin ardından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir