Ana Sayfa / GÜNDEM / Murat Hançer’den Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanına Ziyaret

Murat Hançer’den Ak Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanına Ziyaret

Ağrı Haber Gazetesi  Sahibi Murat Hançer Ağrı Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin’i ziyaret etti. Göreve yeni atanan Gülçin ile Ağrı’daki gençliğe dair görüşme gerçekleştirdi.

Gülçin”  Biz görevi alalı 1 hafta oldu. Aldığımız günden bu yana yönetimi kurmak için çalışıyoruz, malumunuz ince eleyip sık dokumaya çalışıyoruz. Hemen hemen bitirmek üzereyiz Pazartesi Gününe kadar yeni yönetimi sunmuş olacağız. Şimdi küskünleri dargın olanları barıştırmaya çalışıyoruz, aramıza katılmaları için çalışıyoruz. Eski yönetimden girmek isteyen yok, Burası bizim babamızın dükkanı değil sonuçta, gelirler bizim kapımız açık, eski yönetimdekilerden tecrübede ediniyoruz tabiki.

İYİ BİR GENÇLİK KOLLARI GELİYOR !

İlçeler şu anda görevlerine devam ediyor, istifa eden olmadı, şu anda görevini bırakmak isteyen yok. Eğer şimdi ilçeleride değiştirmeye kalkarsak altından hiç kalkılmaz hale gelir. Birlikte güzel bir çalışma yapacağız inşallah, İyi bir Gençlik kolları geliyor bunun müjdesini verebiliriz.

Ben uzun yıllardır gençlik kollarında görev aldım zaten STK’larda ve aynı zamanda Üniversite öğrencisiyim ve Üniversitede bir kulübüm var burdada bu işin içindeyim zaten, bir nevi siyasete geçiş oldu benim için.İlk görevimiz Küskünleri barıştırmak olacak ve aynı zamanda kitap meclisi oluşturup gençliğimizi okumaya yönlendireceğiz cahil bir gençlik bırakmayacağız.

 

Biz Gençler önce fikrimize sahip çıkılmasını istiyoruz, Bizim düşüncemiz sahiplenilsin ve eylem yürütülsün istiyoruz. Şimdi Bırakın düşüncemize sahip çıkılsın düşünce dünyamızı aydınlatmaya yönelik hiçbir çalışma yok. Kitap düşüncemizi gerçekleştirirsek biz bir fikir oluşturacağız, bakın şimdi üniversitede bir arkadaşımız görüşlerimiz ters olsada bir proje sundu ve biz bu projeye sahip çıktık, gerekli kurumlara bildirdik ve şuan çalışmalar başlatıldı. Bu arkadaşımız projesine sahip çıktık diye bize teşekkür edip bize katıldı. Bununla beraber Biz Ağrı’da Çok güzel İşler yapacağız inşallah “dedi.

Bizde Yeni Görevinde Muhammed İkbal Gülçin’e Başarılar Diliyoruz.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

İlidi Ailesinin Acı Günü

Cumaçay Eşrafından Nesim İlidi’nin Eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan İlidi’nin yengesi, Cumaçay bölgesi …