Murat Hançer Yazdı; Tok Açın Halinden Anlamaz

Murat Hançer Yazdı; Tok Açın Halinden Anlamaz

ABONE OL
31 Ağustos 2022 22:00
Murat Hançer Yazdı; Tok Açın Halinden Anlamaz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili okurlarım, gerçekten tok açın halinden anlamaz.

Kaç zamandır araştırıyorum, gözlemliyorum, gerçekten anlayamıyorum. Bazen düşünüyorum acaba sadece biz Ağrı’daki insanların şansımıdır bu, herkes bir şey tuturmuş gidiyor, zengin evine ekmek götürüyor tuzu kurudur, siyasetçilerin umurunda değil.

Ağrı’daki marketleri bir gezin gezerkende malların fiyatlarına bir bakın notunuzu alın!

Bir hafta veya bir ay sonra gidin birdaha bakın fiyatlar ne olmuş. Seçimden seçime değil, her zaman gezin, halkın durumunu anlayın Ankara’dan mesaj atmayla bu işler olmuyor. Sosyal medyada şunu ziyaret ettikle olmuyor, icraat icraat boş lafla olmuyor.

Ha kendiniz ve etrafınızdakiler kurtarıyor, umrunuzda değil tabi, yeteri kadar kazanç sağladınız, aç olan hemşehrileriniz umrunuzda değil.

Partinizde nasıl olsa önümüzde seçim yok biz böyle devam edelim, vallaha kusura bakmayın sizlerde bittiniz, temsil ettiğiniz partiyide bitirdiniz. Ama şunu bilin sizden çıkmazsa torunlarınızdan çıkacak. Unutmayın siz götürün, umurunuzda değil ama bunu vatandaş size soracak. Bu marketleri araştıran yok mu bir gün bir salça alıyorsun 7 TL bir hafta sonra 10 TL, bir yağ 35 TL iken 79 TL’ye yükseliyor. Ya peki bu düzen böyle giderse ne olacak vatandaş aç kalacak aç aç !

Allah sizden sorsun, neden bir araştıran yok bu işleri takip eden yok bu memleket sahipsiz bir memleket bu işlerin sorumlusu ne iş yapar. Bu pandemi döneminde bütün esnafın durumu içler acısı. Gıda sektörü uçtu gitti, haydi cebinde üç beş kuruşu olan insanlar idare ediyor, ya olmayanlar ne yapsın, gel gelelim üç beş kuruşu olan esnafta onu yedi bitirdi bakalım ne yapacaklar. Bu işler böyle gitmez aklınızı başınıza alın bakın ülkemizde herkes 2023’ü bekliyor. Hükümet büyüklerimiz, devletimiz hep beraber bekliyor. 2023’ü buradaki temsilcileri sosyal medyada falanın taziyesine gittik falanı ziyaret ettik, bırakın bu işleri icraat yapın halkın belli kısmı aç geçimini sağlayamıyor, sizler yalandan sosyal medyada paylaşımlarla Ankara’dan mesaj atarak yok parke taşı yaptım yok para gönderdim, boşverin bunları partinizide bitirdiniz kendinizide. Bakmayın sizi gördüler mi bir kaç kişi vay efendim siz böylesiniz siz bir tanesiniz vallahi billahi arkanızdan neler diyorlar bir duysanız !

Gelin bu yanlışlardan dönün halka yardımcı olun marketi, esnafı, köylüyü ve size oy veren halkı kontrol edin, kafası esen zam zam zam ! Yeter halka kulak verin, yardımcı olun her hafta etiket kontrolü yapın.

Vesselam ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN MESAFE – MASKE – TEMİZLİK HİJYEN

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • KUBİLAY GÜNEY

    MURAT BEY KARDEŞİM YAZDIKLARIN TAMAMI DOĞRU BENDE ALTINA İMZA ATARIM YANLIZ MEVZU ÖYLE DEĞİL SUÇLUYU YANLIŞ YERDE ARIYORSUNUZ BU İŞİ YAPANLAR BELLİ NİYETLERİDE BELLİ SEBZEYİ MEYVEYİ ÇÜRÜTÜR FİYAT SEKİZ KATI SITOK YAPAR FIRSAT GELİR SİZİNDE YAZDIĞINIZ GİBİ ON KATI KİM YAPIYOR SERBEST PİYASAYI İYİ BİLEN BU MEMLEKETİN İNSANI KANUN YASA DİYORSUN ANAYASA DEĞİŞMEDKİ GEÇERLİĞİ OLSUN İŞLESİN NE YAPALIM BİRLEŞELİM BÖLÜCÜLÜĞE YIKICILIĞA FIRSAT VERMEYELİM BU MEMLEKET SAHİP ÇIKAN HERKESİN


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi