Murat Hançer Yazdı ; Teşekkürler Ekrem Çelebi

Murat Hançer Yazdı ; Teşekkürler Ekrem Çelebi

ABONE OL
31 Ağustos 2022 21:59
Murat Hançer Yazdı ; Teşekkürler Ekrem Çelebi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evet Sevgili okurlarım, Ekrem Çelebiye Halk Teşekkür ediyor. 24 Haziran 2018 Seçimlerinde Ağrı’dan AK Parti Milletvekili seçilen Çelebi’ye İlk zamanlar halkın bakış açısı pek de iyi değildi. Gerekçeleri de Patnos’a hep çalışıyor o dönem Ağrı’dan DÖRT Vekil vardı, ÜÇ Vekilde Ağrı için çalışıyordu. Onlar Ağrı’ya öyle çalışmışlar Ekrem Çelebi’de Patnos’a öyle çalışmış. Halk’ta bir suskunluk vardı, Ekrem Çelebi yine Patnos’a hep çalışacak tamam Patnos’a da çalışacak ama şimdi görünen Ağrı, sonra İlçeleri. DÖRT Milletvekiliyken böyle hizmet yoktu. Hele bundan önceki dönemlerde hiç hizmet görmedi Ağrı, hep Ağrı’nın kaderi dedik, durduk şimdi öyle demiyoruz neden çünkü Ekrem Çelebi farkı oldu.

Evet sevgili okurlarım beni bilirsiniz, benim yazılarım  gerçek neyse onu yazarım gelelim sevgili Vekilimiz Ekrem Çelebiye Milletvekili seçildikten sonra eskide Vekil görmezdik hele birde Vekille görüştük mü Sayın Vekilim demediysen O Vekil telkinde bulunurmuş veya bana vekilim demedin diye tavır koyarmış. Bana vekil demedin ismimle hitap ettin dermiş vay halimize böyle vekilden şimdide sevgili Vekilimizi Ekrem Çelebi diyor ki ben sizin HİZMETKARINIZIM.

Ey kardeşim sen böyle dersen böyle Hizmet edersen elbette herkes sana TEŞEKKÜR edecek sevgi saygı gösterecek Çelebi başta  Sağlık alanında çok güzel çalışmalar yapıyor ve yapmaya devam ediyor. Bir kaç gün önce 148 DOKTOR ataması sağladı sağlığa ve hastaneye yaptığı yatırım takım taklavatlar bunlar iyi biliyoruz her şeyden önemlisi sayın Valimiz Süleyman ELBAN’la olan çalışmaları anlaşmaları hizmetleri ortadadır. Bu arada Sayın Valimize de çalışmalarından dolayı müteşekkiriz. Bu denli anlaşmaları Ağrı İlimize çok güzel hizmetler kazandıracak kanısındayım.

Sevgili okurlarım 2019 yılında yapacağı yatırımlar inanın şimdiden beni heyecanlandırıyor 2019’da bir seçim var yani yerel seçimler birazda buna değinmek istiyorum. Bakın bu seçim Ağrı ilimiz ve bizler için çok önemli bundan önceki seçimlerde neler yaşadık isim telefuz etmek istemiyorum Parti telafuz etmek istemiyorum ama şunuda görün diyorum İlimizde bizde 20 yıl geri gittik hani derler ya bir deli çukura bir taş atmış herkes ona inanmış. Bizde aynı olduk bir kişi çıktı böyle böyle dedi herkes ona inandı eeee ne oldu sonuç olan bizlere oldu biz ve İlimiz geri gittik. Bizler artık uyanalım GÖRÜŞÜMÜZ FİKRİMİZ ne olursa olsun bir olalım çalışan insana destek olalım. Ağrı’da şu an çok güzel projeler devam ediyor. Güzel projeler üretiliyor daha çok projeler var gelin bu projeleri devam ettirelim, nasıl mı bakınız bu projelerin devam etmesi için sayın Vekilimiz Ekrem Çelebi’ye destek olalım hep birlikte bir Belediye Başkanı bulalım ve destekleyelim yazıktır memleketimize günahtır insanlarımıza sonunda pişman olacağımız yanlışlar yapmayalım EKREM ÇELEBİ’YE destek olalım vesselam…..

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r
Ağrı Haber, Ağrı Haberleri, Ağrı Haber Gazetesi